subota, 27. lipnja 2026.

Bili smo na SOZAH-u (6)

Redovitim sadržajem SOZAH-a jest i godišnja skupština. U Varaždinu skupštinom  je predsjedala predsjednica HZS-a Sanda Reić Tomaš, koja je podnijela iscrpno izvješće o radu HZS-a u protekloj godini. Izvješće Nadzornoga odbora, pak, iznijela je predsjednica Zorica Radunić, dok je Petar Štambuk govorio o planovima do konca tekuće godine. U raspravi po izvješćima sudjelovalo je više zagonetača (Pero Galogaža, Stjepan Horvat, Vlado Orešković, Zdravko Žarković ...) da bi naposljetku sva bila prihvaćena. U svečarskome dijelu skupštine Valter je Kvalić proglašen počasnim članom HZS-a, Plaketama su nagrađeni logičari Goran Vodopija, Iva Rabar i Marin Puljiz, dok su Pohvale primili Vjeko Hudolin (posmrtno), Stjepan Varaždinac, Nedjeljko Nedić i Stjepan Horvat.


(Ivan Čotić, Igor Šupica, Luka Pavičić, Sanda Reić Tomaš, Zorica Radunić i Vlado Orešković)

Nema komentara: