Dejo
mi smo na kajaku bili / sami smo na kajaku bili ((sa) mis Monaka(,) Jakub i Li) Jako dobra zagonetka. Vojko Maksimčuk
Eto dobermana (Eto do Bermana).
Slažem se.
Hvala. Za taj prvi nisam stavio DIREBUS jer su rešenja gotovo identična. Malo sam istraživao da li bi doberman i Berman mogli da imaju isti koren i nisam našao neku vezu.Moraću da se nateram za Rizu (a i za sebe) da napravim još neki sa mačkama.
Sad ti je palo na pamet? :)
Objavi komentar
Broj komentara: 5:
mi smo na kajaku bili / sami smo na kajaku bili ((sa) mis Monaka(,) Jakub i Li)
Jako dobra zagonetka.
Vojko Maksimčuk
Eto dobermana (Eto do Bermana).
Slažem se.
Hvala. Za taj prvi nisam stavio DIREBUS jer su rešenja gotovo identična.
Malo sam istraživao da li bi doberman i Berman mogli da imaju isti koren i nisam našao neku vezu.
Moraću da se nateram za Rizu (a i za sebe) da napravim još neki sa mačkama.
Sad ti je palo na pamet? :)
Objavi komentar