LuPa
Zorica Kondža.
Da, Riza!
Odličan anagram. Šteta ovog E.
E ako je ovo odlično...
Zašto misliš da nije? Pa baš je dobra rečenica i da nije ovog E...
Pogotovo kod imena i ovako kratkih anagrama je teško postići nešto smisleno i u vezi s rješenjem. Naravno, ne mora nitko dijeliti mišljenje sa mnom.
Potpuno si u pravu, Aljoša. Odličan zgoditak od Luke.
Premetaljka je dobra i posve tematska pa neka je proširena.
Zahvaljujem na svim zapažanjima!
Objavi komentar
Broj komentara: 9:
Zorica Kondža.
Da, Riza!
Odličan anagram. Šteta ovog E.
E ako je ovo odlično...
Zašto misliš da nije? Pa baš je dobra rečenica i da nije ovog E...
Pogotovo kod imena i ovako kratkih anagrama je teško postići nešto smisleno i u vezi s rješenjem. Naravno, ne mora nitko dijeliti mišljenje sa mnom.
Potpuno si u pravu, Aljoša. Odličan zgoditak od Luke.
Premetaljka je dobra i posve tematska pa neka je proširena.
Zahvaljujem na svim zapažanjima!
Objavi komentar