ponedjeljak, 22. lipnja 2026.

Bili smo na SOZAH-u (1)

Preživjeli smo nekako XLII. SOZAH. Sljedećih će dana biti objava vezanih za taj događaj, a danas samo jedna fotografija na kojoj je „ulovljen“ trenutak dolaska Ilirjane i Skendera Tullumija, koji su čak iz Đakovice potegnuli kako bi nazočili SOZAH-u. Svaka im čast!


(Skender Tullumi, Igor i Mirjana Šupica, Nevenko Soldo, Ilija Ozdanovac i Željko Lebeda)

3 komentara:

Boris kaže...

Pročitao sam kod Ilije da si pobjedio u jednoj od kategorija, pa ti iskreno čestitam.

gogoo kaže...

Važno da vam je bilo lijepo u Varaždinu.

Nedjeljko Nedić kaže...

Da je bilo jeftinije, bilo bi još ljepše.
Pobijedio sam na Čvor Openu.