Preživjeli smo nekako XLII. SOZAH. Sljedećih će dana biti objava vezanih za taj događaj, a danas samo jedna fotografija na kojoj je „ulovljen“ trenutak dolaska Ilirjane i Skendera Tullumija, koji su čak iz Đakovice potegnuli kako bi nazočili SOZAH-u. Svaka im čast!
(Skender Tullumi, Igor i Mirjana Šupica,
Nevenko Soldo, Ilija Ozdanovac i Željko Lebeda)
3 komentara:
Pročitao sam kod Ilije da si pobjedio u jednoj od kategorija, pa ti iskreno čestitam.
Važno da vam je bilo lijepo u Varaždinu.
Da je bilo jeftinije, bilo bi još ljepše.
Pobijedio sam na Čvor Openu.
Objavi komentar